About

Nasza oferta skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Oferujemy wyjątkowy program szkolenia oparty na najwyższych standardach europejskich klubów, którego priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika oraz odejście od systemu koncentrującego się od najmłodszych lat wyłącznie na wyniku. Wszechstronny rozwój wartościowych zawodników na najwyższym poziomie, możliwy jest tylko dzięki połączeniu pracy wyszkolonej kadry oraz odpowiednio ustanowionym priorytetom szkoleniowym.

Szkolimy jednostki, a nie zespoły. 

Football Pro Academy nawiązało ścisłą współpracę z ekstraklasowym klubem Lechia Gdańsk. Jesteśmy wpisani w strukturę szkolenia Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. Działania obu klubów obejmują doskonalenie systemu szkolenia, w tym prowadzenie treningów oraz obserwacje zawodników, a także wymianę doświadczeń pomiędzy trenerami i system stażowy.

Football Pro Academy jest wyłącznym partnerem klubu Lechia Gdańsk w zakresie szkolenia dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 12 lat.

Wszystkim zawodnikom Football Pro Academy stwarzamy równe szanse rozwoju fizycznego i realizacji swoich pasji sportowych przez futbol w atmosferze fair play. Jednym z elementów programu jest to, że poza wyszukiwaniem talentów obejmuje on też swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która piłkę w przyszłosci chce uprawiać na poziomie amatorskim. Dlatego treningi mają za zadanie zachęcić wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piłka nożna jako forma rekreacji niesie za sobą wiele pozytywnych, zdrowotnych aspektów dla każdego uczestnika zajęć.
Wyróżniający się zawodnicy Football Pro Academy, zmotywowani do wysiłku na poziomie wyczynowym będą mieli możliwość brania udziałów w treningach Akademii Lechii Gdańsk. 


Pozdrawiamy i zapraszamy na zajęcia Akademii Piłkarskiej Football Pro Academy
Dawid Banaczek wraz z zespołem.


Dodatkowe informacje:
Badania lekarskie
Polityka prywatności
PZU Sport      


Coaches
Dawid
Banaczek

Właściciel Tel.: 503 302 310 E-mail.: d.banaczek@footballproacademy.pl

Tomasz
Byszko

Trener koordynator Tel.: 516 211 618 E-mail.: t.byszko@footballproacademy.pl

Tomasz
Zawadziński

Tel.: 503 302 310 E-mail.: t.zawadzinski@footballproacademy.pl

Mateusz
Szczepkowski

Tel.: 503 302 310 E-mail.: m.szczepkowski@footballproacademy.pl

Szymon
Lachowicz

Tel.: 518 879 568 E-mail.: s.lachowicz@footballproacademy.pl

Maciej
Łyczak

tel: 607 677 128 e-mail: m.lyczak@footballproacademy.pl

Wed 30.03.2016
Newest comment:

Akademia bawi, uczy i wychowuje. Spełnia swoją rolę w 100%. Dzieci zadowolone, chętnie trenują i nie mogą doczekać się następnego treningu. Polecam. Adam Darda

Adam Darda