Offer

AKADEMIA PIŁKARSKA

Zajęcia w Akademii Piłkarskiej JUVENTUS ACADEMY się w trybie grupowym. Maksymalizacja rozwoju talentu dziecka i jego pasji we współpracy z rodzicami i pomoc przy kształtoaniu i wychowywaniu młodych piłkarzy to priorytety, które u Nas obowiązują. Maksymalna ilość zawodników przypadająca w zajęciach piłkarskich jedt tak dobrana aby trening był najbardziej efektywny. Zajęcia treningowe, turnieje sportowe, mecze towarzyskie, mają charakter zajęć pozalekcyjnych.
Czas jednej sesji treningowej uzależniony jest od wieku zawodników i wynosi: dla zawodników w wieku 7-17 lat 1 godzina i 30 minut. dla zawodników w wieku 5-6 lat – 1 godzina, Ilość sesji treningowych w ciągu jednego tygodnia wynosi 2 sesje treningowe dla zawodników w wieku 5-7 lat i 3 sesje treningowe oraz jednostka meczowa dla zawodników 8-12 lat i 4 sesje trennigwoe i jednostka meczowa dla zawodników 13-17 lat.

PROGRAM SZKOLENIA

Opracowany przez Naszych trenerów pod nadzorem i zgodnie z wytycznymi trenerów JUENTUS FC. Pracujemy na tych samych narzędziach i dokumentach na jakich pracuje JUEVNTUS FC.

PSYCHOMOTORYKA I PSYCHOLOG SPORTOWY

Współpracująca z Nami firma Sport and Minds Marcin i Agnieszka Kwiatkowscy - opracowali specjalnie dla JUVENTUS ACADEMY specjalny program skierowany do zawodników, trenerów i rodziców tych, którzy poszukują dodatkowych rezerw i możliwości rozwoju w sferze mentalnej. W ramach opłaty miesięcznej oferujemy Państwu szeroki zakres badań psychologicznych i psychomotorycznych w oparciu o najnowsze technologie i metody stosowane w psychologii sportu. Decydując się na wybór naszej oferty otrzymujecie Państwo nie tylko wyniki badań, ale także praktyczne wskazówki dotyczące pracy nad poszczególnymi elementami przygotowania psychologicznego oraz indywidualnie opracowane programy treningowe. W ramach treningu umiejętności psychologicznych budujemy pozytywną motywację, wzmacniamy koncentrację i umiejętność skupienia uwagi, uczymy radzić sobie ze stresem, budujemy pewność siebie i ukierunkowanie na cel. Proponowane przez nas metody pracy są wynikiem wieloletniego doświadczenia, a tym co nas wyróżnia i na co kładziemy szczególny nacisk jest diagnoza, monitoring i trening psychomotoryczny.

MOTORYKA

Wszechstronny rozwój wszystkich aspektów motorycznych to jeden z ważniejszych fundamentów gry na najwyższym poziomie. Odpowiednio zaplanowany makrocykl treningowy dla każdej kategorii wiekowej pozwala nam na bieżąco obserwować postępy naszych zawodników. Analiza wyników specjalistycznych testów motorycznych daje nam okazję stałego monitorowania i stawiania pewnego rodzaju diagnoz w procesie nauki gry w piłkę naszych zawodników. Umiejętne wplatanie motoryki do treningu piłkarskiego powoduje zachowanie kompleksu treningowego oraz uatrakcyjnia trening grupowy oraz indywidualny.

DIETETYKA

Magdalena Gorzkowska - lekkoatletka, reprezentantka Polski, Olimpijka i halowa wicemistrzyni świata w sztafecie 4x400m zajmuje się w JUVENTUS ACADEMY odżywianiem i suplementacją zawodników i rodziców chcących poprawić jakość swojego ciała i życia. „Odpowiednia dieta sportowca to większe możliwości na treningach, więcej energii w ciągu dnia oraz szybsza regeneracja po treningu oraz zapobieganie urazom”

BADANIA LEKARSKIE

Każdy uczestnik Akademii zobowiązany jest bezwzględnie posiadać ważne badania lekarskie. Udział w zajęciach sportowych jest możliwy po okazaniu wyników badań lekarskich przeprowadzonych u lekarza sportowego. Badania lekarskie ważne są przez okres 6 miesięcy. Proponujemy rodzicom/opiekunom przeprowadzanie badań na początku roku kalendarzowego styczeń/luty lub w czasie wakacji lipiec/sierpień. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której zawodnik nie będzie mógł brać udziału w rozgrywkach ligowych swojej drużyny w okresie jesień/wiosna.

Brak ważnych badań lekarskich jest bezwzględnym czynnikiem uniemożliwiającym uczestnictwo w treningach i zawodach sportowych.

 Nasza Akademia współpracuje z kilkoma przychodniami realizującymi badania sportowe, gdzie wynegocjowaliśmy atrakcyjne upusty cenowe. Dane kontaktowe dostępne są u trenera prowadzącego zajęcia.

UBEZPIECZENIE

Każdorazowo przed sezonem przedstawiamy ofertę ubezpieczenia zawodników i zobowiązujemy się pokryć 50% kosztów rocznego ubezpieczenia. Rodzice pokrywają 50% kosztów zgodnie z ofertą przedstawioną przez Ubezpieczyciela. W przypadku rezygnacji z ubezpieczenia zawodnika przygotowanego przez Akademię, Rodzic wypełnia stosowne oświadczenia, że rezygnuje z ubezpieczenia i że sam we własnym zakresie ubezpieczy zawodnika.pisać

 

AKADEMIA BRAMKARSKA

Dla zawodników w wieku od 7 -17 lat, którzy wiążą swoją przyszłość na pozycji bramkarza prowadzimy dodatkowe zajęcia ukierunkowane na rozwój umiejętności bramkarskich. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanego trenera pod kątem treningu bramkarskiego i odbywają się 1 raz w tygodniu w wymiarze 60 minut. Prosimy zajrzeć do zakładki GRUPY, aby dokładnie dowiedzieć się gdzie i kiedy prowadzone są tego typu zajęcia dla poszczególnych roczników.

 

TRENING INDYWIDUALNY

Zdobywanie umiejętności piłkarskich to nie tylko trening i mecz. To bardzo często również zajęcia indywidualne z trenerem, których celem jest poprawa posiadanych umiejętności, doskonalenie techniki i wiele innych.  Prowadzimy dla wszystkich chętnych treningi indywidualne, dopasowane dla indywidualnych umiejętności piłkarskich każdego dziecka. Nie ma znaczenia przynależność klubowa dzieci. Trener po okresie analizy i obserwacji zawodnika podczas treningów i meczu opracowuje indywidualny harmonogram cyklu treningowego. Po  zadanym okresie treningowym trener sporządza analizę i wspólnie z rodzicami podejmuje decyzje co do dalszego rozwoju piłkarskiego. Wszystkich zainteresowanych ofertą szkolenia indywidualnego prosimy o kontakt mailowy: info@juventusacademy.com.pl

 

STYPENDIUM

JSS-Silesia - jako podmiot prowadzący zajęcia JUVENTUS ACADEMY, współpracując ze sponsorami Akademii ma możliwość ufundowania stypendium pokrywającego koszty uczestnictwa w Akademii, badań lekarskich czy zakupu strojów szczególnie uzdolnionym dzieciom, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji finansowej.

Zainteresowane osoby taką formą dofinansowania prosimy o kontakt pod adresem mailowym: info@juventusacademy.com.pl

Coaches
Łukasz
Bieliński

Trener główny JUVENTUS ACADEMY w Piekarach Śląskich oraz trener rocznika 2003. Absolwent AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne. Posiada licencję UEFA B oraz Certyfikat COERVER COACH ASSISTANT. Trener JUVENTUS ACADEMY od września 2013 roku.

Marcin
Chociaj

Krzysztof
Ciasto

Trener rocznika 2006. Absolwent AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne. Posiada uprawnienia trenera piłki nożnej II-klasy (zakwalifikowany na kurs UEFA A). Trener kadry POLISH SOCCER SKILLS U-17. Odbyte staże/obserwacje w MANCHESTER UNITED, MANCHESTER CITY, EVERTON FC. Trener JUVENTUS ACADEMY od kwietnia 2013 roku.

Artur
Działach

Karol
Jędrzejczak

Paweł
Kupiec