Siatkarze pokazali klasę!

Siatkarze pokazali klasę!

W miniony weekend siatkarze wystąpili na parkiecie hali AWF. Zarówno grupy młodsze, jak i starsze. Wszystkie sektory przepełnione rywalizacją sprawiły, że przez kilka godzin otrzymaliśmy aż nadto pozytywnych emocji. My oczywiście czujemy zadowolenie. A poniżej prezentujemy uzyskane wyniki. Chyba każdy się tam odnajdzie? ;)

WYNIKI TURNIEJU 24.03.2018

KLASY 1-4 (RZUCANKA):

Nazwisko i imię

Szkoła

PKT-turniej II

Guzik Asia

156

6

Kwaśny Roksana

156

6

Ślusarek Gosia

111

6

Jadczynszyn Ewa

41

5

Korzeniowski Staś

124

4

Słaboń Mateusz

156

4

Leśniak Zosia

156

3

Mastek Julia

156

3

Surówka Martyna

41

2

Zdebik Hania

41

2

Zgarda Ola

111

1

 

KLASY 1-4 (ODBIJANKA)

Nazwisko i imię

PKT-turniej II

Skwarek Zuza

7

Szczerba Klaudia

7

Wrona Tomasz

6

Romaniszyn Zuzia

5

Guzik Zuzia

5

Danek Dominik

4

Szczepanek Dawid

4

Korzeniowska Hania

3

Kokosza Kajtek

2

Mizerski Karol

2

Kułach Asia

1

Kułach Przemek

1

 

KLASY 5-7:

Zawodnik

Szkoła

PKT-turniej II

Golonka Zosia

111

7

Golonka Zuza

111

7

Kurzawa Oliwia

111

7

Pulchny Ania

111

7

Nędzka Julka

111

6

Sanchez Ula

Kadra

6

Sanchez Karol

Kadra

6

Gabryel Esterka

111

6

Stroński Maks

111

5

Oziębło Paweł

111

5

Rybicki Mateusz

111

5

Janus Jakub

124

5

Zdziech Antoni

97

4

Grzesiak Julka

97

4

Kowalska Zosia

97

4

Czarny Michał

97

4

Graff Karol

Kadra

3

Majdański Wiktor

97

3

Śnieżek Albert

Kadra

3

Sosin Maks

61

2

Dudek Marcin

56

2

Szczepanek Łucja

47

2

Toboła Wiktoria

47

2

Calik Małgosia

 

1

Lembas Liwia

47

1

Pruchnicka Amelia

47

1

Dyna Roksana

111

1

 

ŁĄCZNA TABELNA PO FINALE.

RANKING ZAWODNIKÓW KLASY 1-4 (RZUCANKA):

 

Nazwisko i imię

Szkoła

PKT-turniej I

PKT-turniej II

Suma

Skwarek Zuza

111

5

7

12

Szczerba Klaudia

111

5

7

12

Romaniszyn Zuzia

156

5

5

10

Kułach Asia

111

9

1

10

Kułach Przemek

111

9

1

10

Wrona Tomasz

61

2

6

8

Korzeniowska Hania

124

5

3

8

Kowalski Mikołaj

111

8

 

8

Potok Jakub

111

8

 

8

Rossa Antoni

111

8

 

8

Martos-Sanchez Marta

Kadra

7

 

7

Obrzut Hanna

Kadra

7

 

7

Chwaja Tomasz

156

6

 

6

Dyląg Paweł

156

6

 

6

Zębala Mateusz

111

6

 

6

Guzik Zuzia

156

 

5

5

Danek Dominik

47

 

4

4

Szczepanek Dawid

47

 

4

4

Budzoń Kasia

156

4

 

4

Guzik Joanna

156

4

 

4

Paradysz Igor

156

4

 

4

Chamera Kasia

107

3

 

3

Jaworska Sylwia

107

3

 

3

Senderowska Zuzia

61

3

 

3

Kokosza Kajtek

111

 

2

2

Mizerski Karol

111

 

2

2

Cieślik Jan

124

2

 

2

Dutkiewicz Bartek

111

2

 

2

Siwek Wojtek

111

1

 

1

Smereka Adaś

111

1

 

1

Szewc Tymek

111

1

 

1

 

RANKING ZAWODNIKÓW KLASY 1-4 (ODBIJANKA):

Nazwisko i imię

Szkoła

PKT-turniej I

PKT-turniej II

Suma

Skwarek Zuza

111

5

7

12

Szczerba Klaudia

111

5

7

12

Romaniszyn Zuzia

156

5

5

10

Kułach Asia

111

9

1

10

Kułach Przemek

111

9

1

10

Wrona Tomasz

61

2

6

8

Korzeniowska Hania

124

5

3

8

Kowalski Mikołaj

111

8

 

8

Potok Jakub

111

8

 

8

Rossa Antoni

111

8

 

8

Martos-Sanchez Marta

Kadra

7

 

7

Obrzut Hanna

Kadra

7

 

7

Chwaja Tomasz

156

6

 

6

Dyląg Paweł

156

6

 

6

Zębala Mateusz

111

6

 

6

Guzik Zuzia

156

 

5

5

Danek Dominik

47

 

4

4

Szczepanek Dawid

47

 

4

4

Budzoń Kasia

156

4

 

4

Guzik Joanna

156

4

 

4

Paradysz Igor

156

4

 

4

Chamera Kasia

107

3

 

3

Jaworska Sylwia

107

3

 

3

Senderowska Zuzia

61

3

 

3

Kokosza Kajtek

111

 

2

2

Mizerski Karol

111

 

2

2

Cieślik Jan

124

2

 

2

Dutkiewicz Bartek

111

2

 

2

Siwek Wojtek

111

1

 

1

Smereka Adaś

111

1

 

1

Szewc Tymek

111

1

 

1

 

RANKING SZKÓŁ KLASY 1-4:

Numer szkoły

Trener

I turniej

II turniej

Suma

SP 156

Magda Żochowska

27

15

42

SP 111

Małgorzata Śnieżek

26,5

12

38,5

SP 41

Małgorzata Śnieżek

14,5

7

21,5

SP 124

Justyna Frączek

11,5

35

16,5

SP 61

Justyna Frączek

1,5

6

7,5

kadra

Justyna Frączek

7

 

7

SP 47

Małgorzata Śnieżek

 

4

4

SP 107

Leszek Klimczak

1

 

1

RANKING ZAWODNIKÓW 5-7:

Zawodnik

Szkoła

PKT-turnej I

PKT-turniej II

Suma

Golonka Zosia

111

12

7

19

Golonka Zuza

111

12

7

19

Kurzawa Oliwia

111

12

7

19

Pulchny Ania

111

12

7

19

Stroński Maks

111

11

5

16

Graff Karol

Kadra

13

3

16

Majdański Wiktor

97

13

3

16

Śnieżek Albert

Kadra

13

3

16

Oziębło Paweł

111

10

5

15

Rybicki Mateusz

111

10

5

15

Janus Jakub

124

8

5

13

Zdziech Antoni

97

9

4

13

Brylski Aleks

111

11

 

11

Sołtys Sebastian

111

11

 

11

Sosin Maks

61

8

2

10

Kuśnież Lena

97

9

 

9

Szczepańska Julia

97

9

 

9

Kot Adrian

124

8

 

8

Calik Małgosia

 

6

1

7

Bońdos Kamil

107

7

 

7

Czechowska Gosia

107

7

 

7

Czechowski Jakub

107

7

 

7

Nędzka Julka

111

 

6

6

Sanchez Ula

Kadra

 

6

6

Sanchez Karol

Kadra

 

6

6

Gabryel Esterka

111

 

6

6

Galas Wiktoria

 

6

 

6

Kot Ania

 

6

 

6

Marzec Gosia

156

5

 

5

Mastalerz Laura

156

5

 

5

Piechowicz Madzia

156

5

 

5

Rociek Zuzanna

156

5

 

5

Grzesiak Julka

97

 

4

4

Kowalska Zosia

97

 

4

4

Czarny Michał

97

 

4

4

Ciosek Oliwia

156

4

 

4

Kapera Klaudia

156

4

 

4

Wolarczyk Olimpia

156

4

 

4

Barchanowicz Jaś

156

3

 

3

Staniewicz Kuba

156

3

 

3

Urbanowicz Michał

156

3

 

3

Dudek Marcin

56

 

2

2

Szczepanek Łucja

47

 

2

2

Toboła Wiktoria

47

 

2

2

Lembas Liwia

47

1

1

2

Pruchnicka Amelia

47

1

1

2

Barchano Tomasz

156

2

 

2

Jamborski Dylan

156

2

 

2

Sall Olaf

107

2

 

2

Dyna Roksana

111

 

1

1

Chadzińska Joanna

47

1

 

1

 

RANKING SZKÓŁ KLASY 5-7:

Numer szkoły

Trener

I turniej

II turniej

Suma

SP 111

Marceli Gabryel

37

14,5

51,5

SP 97

Karolina Radwan

13,5

5,5

19

SP 156

Magda Żochowska

13

 

13

SP 107

Leszek Klimczak

7,5

 

7,5

SP 61

Justyna Frączek

5

0,5

5,5

SP 124

Justyna Frączek

2,5

1

3,5

SP 47

Gosia Śnieżek

1

1

2

 

 

Fri 13.10.2017
Newest comment:

Znakomity rozwój i zabawa dla dzieciaków !!!

Konrad Chwalba
Add a new comment